AMERICAN BUSINESS & TECHNOLOGY ÜNİVERSİTESİ

American Business & Technology Üniversitesi (ABTU) 2001 yılında kurulmuş, tamamen online eğitim veren akredite bir üniversitedir. Kariyer odaklı kişiler için hazırlanan dersler, interaktif bir online sistem ile öğrencilere verilmektedir. Canlı yayınlanan dersler ayrıca yoğun çalışan kişiler için kaydedilmekte ve daha sonra izlenebilir hale getirilmektedir.

Detaylı Bilgi Alın

 • LİSANS PROGRAMLARI

  Küresel Ekonomide İşletme Yönetimi Lisans Programı

  Küresel Ekonomide İşletme Yönetimi Lisans Programı, günümüz teknolojik çalışma ortamında karşılaşılan idari zorluklarla başa çıkabilme vizyonunu öğrencilere aktarmayı hedeflemektedir. Programdaki dersler öğrencilerin; istatistiksel analiz, ekonomi, iş hukuku, muhasebe, finans bilgisiyle birlikte, sorun tanımlama ve analizi, fonksiyonel çözümler geliştirmede pazarlama becerileri ve tüm bu çözümlerin uygulanması ve sürekliliğini sağlayacak idari becerileri kazanmasını sağlamaktadır. Bu becerilerin artırılmasına; teknik yazı, işletme psikolojisi, iş yerinde güvenlik ve sağlık ile siyasal bilgiler ve çevre biliminin dolaylı etkileri gibi dersler katkıda bulunmaktadır.

  Küresel Ekonomide Muhasebe Odaklı İşletme Yönetimi Lisans Programı

  Küresel Ekonomide Muhasebe Odaklı İşletme Yönetimi Lisans Programı, günümüz muhasebe piyasasında karşılaşılan karmaşıklıklarla ve zorluklarla başa çıkabilmek konusunda öğrencileri eğitmeyi de3hedeflemektedir. Bu programı başarıyla tamamlayan öğrenciler, muhasebe şirketleri, özel sektör işletmeleri, resmi daireler ve/veya kar amacı gütmeyen kuruluşlarda çalışabilmektedir. Bu program öğrenciler hem teknik hem de pratik olarak mesleğe hazırlamaktadır. Programdan mezun olan öğrenciler işletme yönetimi, ekonomi, finansal muhasebe, maliyet/yönetim muhasebesi, vergilendirme, yönetim bilişim sistemleri ve denetleme alanlarında geniş bilgi sahibi olmaktadır. Teknik yazı, işletme psikolojisi, iş yerinde güvenlik ve sağlık ile siyasal bilgiler ve çevre biliminin dolaylı etkileri gibi derslerle öğrencinin becerilerinin artmasına katkıda bulunulmaktadır.

  Küresel Ekonomide Pazarlama Odaklı İşletme Yönetimi Lisans Programı

  Küresel Ekonomide Pazarlama Odaklı İşletme Yönetimi Lisans Programı, günümüz teknolojik çalışma ortamında karşılaşılan pazarlama yönetimi ve yöneticilikle ilgili zorluklarla başa çıkabilme vizyonunu öğrencilere aktarmayı hedeflemektedir. Programın başlıca dersleri öğrencileri; istatistiksel analiz, ekonomi, iş hukuku, muhasebe ve finans bilgisiyle sorun tanımlama ve analizi, fonksiyonel çözüm geliştirmede pazarlama becerileri ve çözüm kaynaklarının uygulanması/sürekliliği konularında geliştirmektedir. Teknik yazı, işletme psikolojisi, iş yerinde güvenlik ve sağlık ile siyasal bilgiler ve çevre biliminin dolaylı etkileri gibi derslerle öğrencinin becerilerinin artmasına katkıda bulunulmaktadır.

  Bilişim Sistemleri Mühendisliği – Ağ İletişimi ve Güvenliği Lisans Programı

  Bilişim Sistemleri Mühendisliği – Ağ İletişimi ve Güvenliği Lisans Programı, günümüz ağ ve güvenliği alanında karşılaşılan zorluklarla başa çıkabilmek konusunda öğrencileri eğitmeyi hedeflemektedir. Bu programı başarıyla bitiren öğrenciler bilgisayar ağ iletişimi sistemlerinin yüklenmesi, bakımı ve güvenliği alanlarında çalışabilmektedir. Olağanüstü durum kurtarma yoluyla hem ağ altyapısı hem de iş sürekliliği korunduğu için “güvenlik” büyük önem taşır. Bu bölümü mezunları; işletim sistemi, sistem mimarisi, telekominikasyon konularında bilgi ve beceriye sahip olmakta ve bütüncül bilgi sistemleri çözümlerinin tasarım, yönetim ve uygulanması alanlarında eğitim almış olmaktadır. Bu programı tamamlayan öğrenciler; A+, Network+, Security+, Linux+ ve CCNA endüstri standart sertifikalarına göre eğitim almış olurlar. Teknik yazı, işletme psikolojisi, iş yerinde güvenlik ve sağlık ile siyasal bilgiler ve çevre biliminin dolaylı etkileri gibi derslerle öğrencinin becerilerinin artmasına katkıda bulunulmaktadır.

  Yazılım Mühendisliği – İşletme Uygulamaları Lisans Programı

  Yazılım Mühendisliği – İşletme Uygulamaları Lisans Programı, günümüz iş dünyasının ihtiyaçlarına yönelik güçlü ve güvenli yazılımların zamanında üretilmesi konusunda öğrencilerini eğitmektedir. Bu bölümün öğrencileri bilişim sistemlerini; e-ticaret, m-ticaret ve karar destekleme sistemlerinden günümüz sistem mimarisi, algoritma ve mantıkta matematiksel destek, C++ ile algoritma kodlama ve veri yapılarına kadar geniş bir bağlamda çalışacaklardır. Öğrenciler, yazılım mühendisliği süreçlerini kavrayarak, Agile Software’ın güvenli yazılım üretmede nasıl kullanılabileceği konusunda beceri kazanırlar. Sonuç olarak HTML5, CSS3 ve Javascript kullanarak mobil aplikasyon geliştirmenin heyecan verici dünyasında iOS ve Android tabanlı yazılımlar geliştirebilirler. Teknik yazı, işletme psikolojisi, iş yerinde güvenlik ve sağlık ile siyasal bilgiler ve çevre biliminin dolaylı etkileri gibi derslerle öğrencinin becerilerinin artmasına katkıda bulunulmaktadır.


  Kayıt Olmak İçin Tıklayın

Bilgi Formu

 
Fibona Academy Logo
 
10 ANNAPOLIS DR
MARLTON, NEW JERSEY 08053
 
 
Fibona Academy Telefon

Adres :

İstanbul Ofisi :
Altunizade Mah. Ord. Prof. Fahrettin Kerim Gökay Cad. Denizcilik İş Merkezi No: 18 A / 1
Altunizade Üsküdar İstanbul / Türkiye

Ankara Ofisi :
Kızılırmak Mah.1441. Cad. No: 9 MEVA İş Merkezi 06510 Çukurambar Çankaya Ankara / Türkiye